• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

PLAN ZAJĘĆ LICEUM, OŚRODEK SZKOLENIOWY KIERUNKI JEDNOROCZNE PŁATNE, KKZ RACHUNKOWOŚĆ I KKZ FRYZJER, OPIEKUN MEDYCZNY, TECHNIK MASAŻYSTA

12, 13, 15-17.03.2024

12.3.2024

Szanowni Słuchacze,

Poniżej znajdą Państwo plan zajęć na najbliższe dni i weekend 16-17.03.2024r. dla kierunków jednorocznych płatnych z Ośrodka Szkoleniowego CNiB Żak, Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Żak, opiekuna medycznego, technika masażysty oraz KKZ rachunkowości i KKZ fryzjera.

Przypominamy, że sekretariat znajduje się na ul. Zwycięstwa 10 i tam też załatwią Państwo wszelkie sprawy związane z uzyskaniem zaświadczenia, podbiciem/wyrobieniem legitymacji, odbiorem dokumentów, itp. W Britamie wynajmujemy tylko sale lekcyjne.

Uwaga! Plan zajęć może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych.