PLAN ZAJĘĆ 25-26.03.2023

LO, POLICEALNE, KKZ RACHUNKOWOŚĆ, OPIEKUN MEDYCZNY, INSTRUKTOR DS. TERAPII UZALEŻNIEŃ

23.3.2023

Drodzy Słuchacze,

Poniżej znajdą Państwo plan zajęć dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych ''Żak'' w Gliwicach oraz kierunków Szkoły Policealnej i kursu KKZ rachunkowość oraz opiekuna medycznego. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Językowej Britam w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 40.

Uwaga! Może ulec zmianie.

Informacja od nauczyciela odnośnie materiałów potrzebnych na zajęcia z Florysty, sem. 1 i sem. 2:

Proszę o przyniesienie na zajęcia :

1. dowolnego naczynia /pojemnika/koszyka na własną kompozycję wielkanocną

2. ozdób i dekoracji do tej kompozycji: wydmuszki, wasze kwiaty z ostatnich nasadzeń, dowolne dekoracje wielkanocne

3. patyka ok 30 cm, bibuły,

4. dowolnych gałązek wierzby, brzozy, bazi, forsycji, bukszpanu, zimozielonych gałązek drzew i krzewów, suchych  traw - co macie w ogrodzie lub na łące czy w lesie.