PLAN ZAJĘĆ 7-8.10

KIERUNKI POLICEALNE + KKZ

3.10.2023

Szanowni Słuchacze,

Poniżej znajdą Państwo plan zajęć dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych "Żak", Szkoły Policealnej Aktywizacji Zawodowej "Żak", Szkoły Policealnej Administracji CNiB "Żak", Szkoły Policealnej Kosmetyki CNiB "Żak", Szkoły Policealnej Opieki Medycznej "Żak" oraz KKZ rachunkowość i KKZ technik usług fryzjerskich.

INFORMACJA DLA KIERUNKÓW:

• KKZ RACHUNKOWOŚĆ SEM. 3 - W SOBOTĘ, 07.10.2023 NIE MAJĄ PAŃSTWO ZAPLANOWANYCH ZAJĘĆ.

• TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ - SEM. 1 I SEM. 2 - ZAJĘCIA W SOBOTĘ, 07.10.2023 NA GÓRNYCH WAŁÓW 40, W NIEDZIELĘ, 08.10.2023 NA ZWYCIĘSTWA 10.

• FLORYSTYKA, INFORMACJA OD PANI MAŁGORZATY:

Ze względu na niepewną pogodę i że ogród otwierany jest o godz. 10.00, spotykamy się rano jak zwykle w szkole ,a potem jeśli pogoda pozwoli jedziemy do Ogrodu Botanicznego w Zabrzu-proszę w miarę możliwości umówić się na transport w obrębie grupy. Bierzemy notesy, termosy z kawą i ciepłe kocyki do okrycia się lub na trawę. M.Stodulska.

Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu (zabrze.pl)

Uwaga! Z przyczyn od nas niezależnych informujemy, że plan zajęć może ulec zmianie.