PLAN ZAJĘĆ LO+POLICEALNE+KKZ

18-19.11.2023

Szanowni Słuchacze,

Poniżej znajdą Państwo plan zajęć dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych "Żak", Szkoły Policealnej Aktywizacji Zawodowej "Żak", Szkoły Policealnej Administracji CNiB "Żak", Szkoły Policealnej Kosmetyki CNiB "Żak", Szkoły Policealnej Opieki Medycznej "Żak" oraz KKZ rachunkowość i KKZ technik usług fryzjerskich.

UWAGA! BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA KIERUNKU TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH! ZAJĘCIA 18-19.11.2023R. ZOSTAJĄ ODWOŁANE Z POWODU CHOROBY NAUCZYCIELA. PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGONOŚCI.

Informacja dla osób na kierunku "Florystyka":

Bardzo proszę o przyniesienie na kolejne zajęcia:

1. dowolnego zepsutego bezużytecznego przedmiotu z kuchni, biura,  np. zepsuty połamany parasol, część metalowa, maszynka do mięsa, stara chochla do zupy, zardzewiała duża śruba, itp.

2. włóczki lub sznurka jutowego, drut ozdobny na szpulce, patyczki do szaszłyków lub cienkie połamane gałązki z drzew.

Uwaga! Z przyczyn od nas niezależnych informujemy, że plan zajęć może ulec zmianie.